Потрібні послуги розкорчування садів, послуги фрезера-мульчера, рекультивація садів та полів?

Вартість послуги від 600 у.о / га. Телефонуйте або заповнюйте заявку та наші менеджери зв'яжуться з Вами для консультації.

+38 (073) 29 80 800

Потрібні послуги розкорчування садів, послуги фрезера-мульчера, рекультивація садів та полів?

Вартість послуги від 600 у.о / га. Телефонуйте або заповнюйте заявку та наші менеджери зв'яжуться з Вами для консультації.


+38 (073) 29 80 800

Мульчер (корчувач пнів, подібнювач дерев, фрезерувальник ґрунту) в оренду Україна.

Занедбані сади та ділянки полів, засмічені камінням, пеньками та насадженнями - все це потенційна прибуткова сільськогосподарська земля. За статистичними даними в Україні велика кількість таких земель.


Для введення в експлуатацію покинутого поля або саду, або підготовки ділянки, що раніше не використовувалась під посіви часто потрібно провести комплекс робіт:


 • Валка невеликих дерев і чагарників (діаметр до 50 см).
 • Розкорчування пнів і подрібнення, коренів.
 • Корчування і подальше подрібнення каменів.
 • Фрезерування ґрунту.


Зазвичай для проведення такого комплексу робіт використовують цілий ряд техніки та працівників: бульдозери, екскаватори, трактори, люди з пилами. Послуги мульчера ж дозволяють заощадити час, а також витрати на додаткову техніку і робочу силу, оскільки мульчер виконує всю цю роботу одночасно.

услуги мульчера
услуги мульчера Украина

Оренда мульчувача-фрезера дозволяє істотно заощадити кошти та швидко окупити витрати на підготовку поля. 

Компанія X-TRADE AGRO GROUP гарантує якісне виконання послуги мульчування в Україні. А це означає, що клієнт отримає можливість практично відразу використовувати поле під посів і зможе окупити оренду подрібнювача буквально з першого врожаю.

Переваги мульчувача - ротоватора Valentini Demonio 2500:


 • Універсальність в роботі. Ці мульчери однаково добре подрібнюють чагарники, пні, дерева, коріння, а також камені що залягають на глибині до 40 см. Всі функції виконуються на однаковій потужності та без зниження оборотів. Тому Valentini Demonio 2500 ідеально підходять для рекультивації садів і полів.

 • Завдяки мульчувачам Valentini нема потреби збирати та спалювати неліквідну деревину. Техніка даного виробника подрібнює деревину в дрібну тріску і дробить камені до діаметра що не заважає експлуатувати землю для с / г потреб.

 • Крім цього фрезери - мульчувачі можна орендувати для розчищення території під подальшу прокладку комунікацій, ЛЕП, газо- і нафтопроводів, розчищення узбіч, прокладання доріг.

 • Завдяки високій технологічності, після роботи ротоватора Valentini зменшується час повторного заростання ґрунту.

 • Екологічність. Подрібнення деревини та каменю на дрібну фракцію знімає необхідність шкідливого для екології спалювання деревних залишків. Більш того змішування тріски дрібної фракції з гумусом прискорює процес перегнивання мульчі та підвищує родючість ґрунту.


  За день продуктивність робіт становить до 10 га, в залежності від складності території.

Як це працює? 

Зазвичай мульчувач робить декілька проходів. Під час першого проходу ротор валить і подрібнює дерева і чагарник. У другій прохід подрібнюється корені, пні до 70 см в діаметрі, камені на глибині до 40 см, а також отримана мульча  змішується з ґрунтом. X-TRADE AGRO GROUP використовує в роботі подрібнювачі Valentini Demonio 2500. Їх робоча ширина становить до 3,3 м, а глибина до 0,40 м. Подрібнювачі цієї серії дуже ефективні та ідеально підходять для створення родючого ґрунту за найкоротший час.


Наші переваги:

 • Тільки сучасна, високотехнологічна та нова техныка.

 • Професійні механізатори.

 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

 • Оперативність, чітке виконання умов і термінів договору оренди.

 • Можливість виїзду в будь-яку точку України.

Забезпеч власну вигоду!

Потрібні послуги розкорчування садів, послуги фрезера-мульчера, рекультивація садів та полів?

Телефонуйте або заповнюйте заявку та наші менеджери зв'яжуться з Вами для консультації.

Обратная связь
+38 (044) 29 80 800

Украина, г. Киев, ул. Мечникова 2

© 2020 Company Inc.

 Все права защищенны