В Україні запустили грантову програму для жінок-фермерів.

3 червня стартувала освітньо-грантова програма під назвою "TalentA", спрямована на жінок-фермерів, які проживають в сільській місцевості. Програма фінансується міжнародної науково-дослідницькою компанією Corteva Agriscience, і її загальний фонд становить $ 12 000. Ці гроші будуть розділені між трьома переможницями і вкладені в їх проекти.

женщина аграрий

У чому мета програми?

 

У доступі до якісної освіти та фінансування для жінок, які працюють у сфері сільського господарства і живуть в селах. Освітня частина складається в безкоштовному інтенсивному курсі навчання для 20 жінок-аграріїв, які пройдуть конкурсний відбір. Навчання проводитимуть досвідчені експерти.


Фінансова частина - це цільові гранти, тобто гроші на реалізацію проєктів переможниць. Щоб завоювати нагороду, проєкт повинен відповідати деяким стандартам: бути спрямованим на поліпшення продовольчої безпеки громад, на розв'язання проблем шляхом подолання голоду, полегшення доступу до питної води, розвитку відповідального споживання, поліпшення екосистем, боротьби зі зміною клімату. Як бачите, проєкт не тільки освітній, але і несе фундаментальні цілі.

Які розміри грантів?

Грант за перше місце - $ 5000, за друге - $ 4000, за третє - $ 3000..


Хто може брати участь? 


Спрямованість і масштаби сільського господарства не мають значення. Головне - бути жінкою, яка проживає і працює у сільській місцевості. Крім цього, необхідно бажання розвивати свій бізнес, робити його стійким і прибутковим, а також прагнення до розвитку громади, в якій вони живуть.


Подати заявку на участь можна на сайті програми до 14 червня 2020 року включно. Фіналістки конкурсу будуть запрошені на церемонію нагородження 15 жовтня 2020 на Києві.


женщина фермер

+38 (044) 29 80 800

Украина, г. Киев, ул. Мечникова 2

© 2020 Company Inc.

 Все права защищенны

Веб-сайт X-TRADE AGRO GROUP працює в тестовому режимі. Знайшли помилку? Напишіть нам повідомлення на info@x-trade-group.com.ua