Корисна інформація


Калійна селітра (нітрат калію, селітра калію, KNO3)

Калійна селітра (нітрат калію, селітра калію, хімічна формула: KNO3) - калійне добриво містить нітрат калію і азот в співвідношенні 3:1. Використовується для поливу абсолютної більшості рослин як підкормка та здатне збільшувати врожайність на 25%.


Використання калієвої селітри в залежності від типу грунту.


Калієва селітра добре показує себе на всіх видах грунтів і найчастіше використовується у вигляді розчинів при поливі. Кращім періодом для використання є літо. Що стосується культур для яких використовують добриво, селітра однаково гарно показує себе на всіх культурах крім капусти, картоплі і редиски.

Селітра підкисляє ґрунт, тому її не вносять на кислі грунти, тільки в разі крайньої необхідності.


Переваги калійної селітри.


  • Підвищує витривалість рослин до посухи та заморозків.

  • Сприяє правильному розвитку кореневої системи рослин.

  • Покращує зовнішні характеристики плодів і прискорює отримання врожаю в холодних регіонах.

  • Значно підвищує врожайність рослин.

Недоліки використання калійної селітри.

  • Засолює і підкислює ґрунт. Не особливо ефективно працює на кислих ґрунтах.

  • Не можна застосовувати разом з гноєм, оскільки можливе займання.

  • Швидко вимивається з грунту.

Калийная селитра оптом

Дозування і способи внесення нітрату калію для різних культур.


Як уже згадувалося вище, калійну селітру (нітрат калію) переважно застосовують у формі 2% розчину для підживлення коренів. Таке підживлення проводиться 2 рази в місяць під корінь.

Також можна розпорошувати розчин з пульверизатора, дозування при такому внесенні становить 2,5 г на літр. 

Зазвичай добриво вносять при підготовці ґрунту, обробці перед посадкою і підгодівлі при появі бутонів і зав'язі. Останній раз добриво розпилюють за місяць до збору врожаю.

Для підвищення врожайності калійну селітру використовують для огірків і помідорів, для перцю методом обприскування і поливання грядок. Інших культур рекомендовано використання під перекопування в дозуванні 50 г на кв. метр.

Зберігання калійної селітри.

Калійна селітра має ряд особливостей в зберіганні. Так, слід ізолювати її від попадання вологи, оскільки порошок селітри швидко вбирає воду і кам'яніє. Також, слід уникати контакту з хімічними речовинами та іншими добривами. Дуже важливо захищати селітру від попадання сонячних променів. Під час використання розчину не можна вдихати його пари, допускати попадання розчину на шкіру або в очі.

Ціна калійної селітри оптом


Компанія X-TRADE | ТОВ ІКС-ТРЕЙД реалізує калійну селітру оптом від виробника. Вартість залежить від обраної позиції та умов постачання. Для отримання додаткової інформації про умови постачання і вартості, будь ласка, заповніть форму запиту нижче і наші менеджери зв'яжуться з Вами.

Цена калийной селитры оптом.