| X-TRADE – ГАРАНТ твого врожаю |

 Мінеральні добрива

Калійні мінеральні добрива

Замовити мінеральні добрива

Щоб замовити міндобрива та отримати детальнішу інформацію, телефонуйте 

+38 (044) 29 80 800  

+38 (093) 29 80 800, 

або пишіть на електронну адресу trade@x-trade-group.com.ua 

Інщі продукти компанії  "ІКС-ТРЕЙД"

Корисна інформація

Види калійних мінеральних добрив застосування ознаки нестачі калію у рослинах. 

на всі ці характеристики впливає КАЛІЙ “

  • Добре протистояння до захворювань
  • Несприятливих погодних умов
  • Поліпшення властивостей для зберігання
  • Висока врожайність

 Серед усього спектру мінеральних добрив, які використовуються на території України, калійні мінеральні добрива займають найменший сегмент.

Причиною невисокого попиту на калійні добрива в нашій країні (у порівнянні з іншими європейськими країнами зі схожим кліматом) є думка про те, що ґрунт наших земель має достатній вміст калію. При цьому дійсно лише близько 30% українських земель має при аналізах нестачу калію.


Проте, нехтування калійними мінеральними добривами в Україні абсолютно несправедливо та часто тягне за собою зменшення врожайності. Справа в тому, що калій, що міститься в грунті перебуває в нерозчинной формі, а значить недоступний для рослин.

Якщо вчасно не внести калійні добрива наслідками стануть погані характеристики та низька врожайність, зниження здатності до зберігання та зменшення вмісту цукрів, крохмалю, погана морозостійкість. Нестача калію особливо відчувається для буряка, а також для фруктових дерев, плодових кущів.

Ознаки нестачі калію в рослинах та наслідки нестачі калію 

Через нестачу калію під час розвитку рослин відбувається ряд процесів, що негативно позначаються на урожай.


  • Відмирання листя. Часто проявляється у вигляді так званих опіків країв листа, також проявляється раптовим жовтінням, червонінням та відмиранням листя на молодих рослинах. Процес протікає від верхівок до низу рослини.

  • Ламкість стебел, формування дрібного зерна. Особливе значення ця проблема має для культур схильних до вилягання (ріпак, соя).


Види калійних добрив

Калійна селітра

( КNO3 )

( нітрат калію )

Калійно - азотне комплексне добриво, де міститься до 46% калію і до 14% азоту. Широке застосування селітра калію знайшла в захищеному ґрунті, перед висадкою розсади та для кореневого підживлення протягом вегетативного періоду.

Калімагнезия 

(K2SO4 * MgSO4)


Добриво комплексного типу, в основному без хлору (або не більше 15%). Калімагнезія містить до 32% калію і до 18% магнію. Найчастіше застосовується як підгодівля в ґрунт при низькому вмісті рухомого магнію. Добриво калімагнезия застосовується для всіх типів грунтів, під всі культури з чутливістю до хлора.

Сульфат калію

( K2SO4 )

( сірчанокислий калій

Висококонцентроване добриво, містить до 54% калію. Калій сульфат має форму порошку білого кольору (може містити домішки інших кольорів), розчинний у воді, вноситься за допомогою будь-яких систем зрошення. Широко застосовується в городництві, овочівництві, в посушливих регіонах для приросту урожайності.

Хлорид калію ( KCl )

( калій хлорид )

Концентроване добриво у формі білої або сірої кристалічної речовини. Хлористий калій легко розчиняється у воді, застосовується на будь-якому ґрунті, в перерахунку на K2O містить 52-62% поживних речовин. Добриво калій хлористий універсальне, але особливу популярність має під картоплю, коренеплоди, соняшник, плодові культури.

Ваша –   гордість


Наша – сила

Гарантія якості

Ви отримаєте гарантовано якісну продукцію з належним транспортуванням. 

Наші спеціалісти здійснюють незалежний контроль відповідності продукції встановленим вимогам.

 Оптимальна ціна 

Ви отримаєте оптимальну ціну і найкоротші терміни поставки.

Ми працюємо безпосередньо з вітчизняними та закордонними виробниками, завдяки чому маємо можливість пропонувати гарні ціни.

Індивідуальний підхід 

Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє нам знаходити найбільш ефективні умови співпраці.

Ми цінуємо довіру наших клієнтів.

Вебсайт X-TRADE AGRO GROUP працює в тестовому режимі. Знайшли помилку? Напишіть нам на info@x-trade-group.com.ua