ІКС-ТРЕЙД ХАВЕСТ | X-TRADE HARVEST пройшли навчання спільно з КОНКОРД

ІКС-ТРЕЙД ХАВЕСТ | X-TRADE HARVEST спільно з КОНКОРД - офіційним представником заводу Claas - провели для групи комбайнерів ІКС-ТРЕЙД ХАВЕСТ курс підвищення кваліфікації та адаптації до комбайна Claas моделі Lexion 670 2020 року випуску.

Всі екіпажі освоїли знання щодо основних відмінностей в роботі з новою моделлю Claas Lexion 670 2020 року випуску, в яку увійшли основні елементи управління - TELEMATICS, CEBIS, мультифункціональний важіль, функціонування нововведень моделі, система обмолоту, сепарації, очищення,  контроль якості та продуктивності обмолоту. Всі отримані знання були застосовані на практичних заняттях на території представництва. Всі екіпажі на практиці налаштовували комбайн під роботу, регулювали жатки та помол. Кожен член нашої команди успішно склав іспит і отримав сертифікат про успішне проходження курсу за програмою Claas.


Компанія Claas докладає зусиль до того, щоб вся її продукція відповідала практичним вимогам сьогоднішнього дня і була максимально корисна для її клієнтів і їх бізнесу.

Так і наша компанія, що надає послуги збирання врожаю з екіпажем, прагне впроваджувати в роботу найновіші та високотехнологічні машини для своєї роботи. Зараз всі екіпажі ІКС-ТРЕЙД ХАВЕСТ | X-TRADE HARVEST працюють тільки на комбайнах Claas Lexion 670 2020 року випуску.


Керівництво ІКС-ТРЕЙД АГРО ГРУП не тільки завжди прагне краще розуміти потреби клієнтів і впроваджувати нововведення в організацію роботи для досягнення ще кращих результатів, але і створює максимально комфортну атмосферу та умови для роботи своїх співробітників. Всі етапи організації роботи, виявлення потреб клієнтів і співробітників, пройшли під особистим супроводом Юліана Валеріївни - генерального керівника проєкту. Це кожен день дозволяє нам бути кращими та стрімко набирати темп в нашій діяльності.


Щоб замовити збір врожаю, телефонуйте: (073) 29 80 800 або заповнюйте заявку на сайті. 

 


+38 (044) 29 80 800

Украина, г. Киев, ул. Мечникова 2

© 2020 Company Inc.

 Все права защищенны

Веб-сайт X-TRADE AGRO GROUP працює в тестовому режимі. Знайшли помилку? Напишіть нам повідомлення на info@x-trade-group.com.ua