ТОВ ІКС-ТРЕЙД: від виробника до Вас!

МІНЕРАЛЬНІ ДОБРИВА

ПАТ "АЗОТ" Черкаси, Рівне, Сєвєродонецьк, 

Болгарія, Турція, Казахстан

ОРГАНІЧНІ ДОБРИВА

ТМ Organic Group Ukraine

СІЛЬ

 Державне підприємство "Артемсіль"

Компанія ТОВ ІКС-ТРЕЙД (X-TRADE) входить до групи аграрних компаній X-TRADE AGRO GROUP та займається оптовим продажем продукції для сільськогосподарських та промислових потреб: 


  • мінеральні добрива;

  • органічні добрива (гумати);

  • сіль харчового та промислового призначення. 


Такий вибір продукції обумовлено глибинним розумінням потреб клієнтів аграрного сектору. Складно уявити собі прибуткове виробництво зерна чи овочів без застосування добрив. Постійне використання ґрунту з року в рік погіршує його родючість, тому добрива є необхідністю для кожного аграрного господарства. 


Мінеральні добрива забезпечують необхідний рівень кількості азоту, фосфору й калію, а також рівень мікроелементів. Це гарантує отримання багатого врожаю, з гарними властивостями до транспортування та зберігання. 


Органічні добрива також є продуктом значної потреби у сільському господарстві, є більш натуральним засобом підвищити рівень плодючості ґрунту, забезпечити гарне укорінення саджанців, позитивно вплинути на кисневе та водне живлення рослин. Для реалізації органічних добрив ТОВ ІКС-ТРЕЙД обрало продукцію Organic Group Ukraine. 


Стосовно солі, хлористий натрій є необхідним елементом для здорового існування всіх людей та тварин. Також сіль широко застосовується для промислових потреб. Абсолютно усі господарства, що вирощують птахів та худобу, мають використовувати сіль при годівлі, щоб регулювати водний та мінеральний баланс організму тварин. Для реалізації солі було обрано продукцію ДП Артемсіль. 


X-TRADE AGRO GROUP тісно співпрацює виключно з визнаними у галузі виробниками, що мають сертифікати якості та відповідності міжнародним нормам на усю продукцію. Завдяки договорам про прямі постачання від виробника, наші клієнти завжди отримують найвищу якість за оптимальною ціною.

Наші переваги

Гарантія якості

Ви отримаєте гарантовано якісну продукцію з належним транспортуванням. 

Наші спеціалісти здійснюють незалежний контроль відповідності продукції встановленим вимогам.

 Оптимальна ціна 

Ви отримаєте оптимальну ціну і найкоротші терміни поставки.

Ми працюємо безпосередньо з вітчизняними та закордонними виробниками, завдяки чому маємо можливість пропонувати гарні ціни.

Індивідуальний підхід 

Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє нам знаходити найбільш ефективні схеми співпраці.

Ми цінуємо довіру наших клієнтів.

Дізнайтесь більше!

Отримайте будь-які відомості та документи, що Вас цікавлять!

Отримуй  спеціальні пропозиції для наших клієнтів