Про виробника "Артемсіль"

Державне підприємство “Артемсіль” є головним виробником соляної продукції в Україні. Історія підприємства бере свій початок з 1881 року. Наразі ДП “Артемсіль” є напотужнішим підприємством з вироблення соляної продукції у Східній Європі.


Підприємство працює за прогресивними технологіями випуску, перероблення, пакування та відвантаження солі та є виключно екологічним. і реалізує свою продукцію як в Україні, та і далеко за її межами. Найпріоритетнішим напрямком виробництва зараз є випуск збагаченої солі.


Співробітники підприємства постійно працюють над вдосконаленням якості продукції та розширенням її асортименту. Одним з найбільш пріоритетних напрямків виробництва зараз є випуск збагаченої солі. Виробництво відповідає стандартам ISO 9001:2015 ISO 22000:2005 (HACCP) (Hazard Analysis and Critical Control Points).


Якість готової продукції контролюється центральною та рудничними лабораторіями, які оснащені сучасним вимірювальним обладнанням. Це дає можливість проводити якісний та кількісний контроль соляного мінералу.


Рудники підприємства виробляють безліч видів фасованої та затареної солі:


  • соль мелену, що відвантажується без пакування з протизлежувальними добавками та без них;
  • соляні брикети, соляні блоки;
  • йодовану сіль;
  • сіль для ванн. 


Державне підприємство “Артемсіль” має нагороди: «Золотий Меркурій» (Оксфорд, 2000), «Корона за якість» (Лондон, 2002), «Діамант» (Париж, 2004), Era Century Award (Мадрид, 2005) та інші.

Замовте консультацію

залишивши запит або зателефонуйте за номерами:

 +38 (073) 29 80 800;   +38 (044) 29 80 800